.:Sky Line Community:.
Konkurs za Admina Loogoo2
.:Sky Line Community:.
Konkurs za Admina Loogoo2
.:Sky Line Community:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Konkurs za Admina

Go down 
5 posters
AutorPoruka
grid
Administrator™
Administrator™
avatar


Broj komentara : 37
KOBK Points : 3048
Reputation : 0
Join date : 2010-12-26

Konkurs za Admina Empty
KomentarNaslov komentara: Konkurs za Admina   Konkurs za Admina EmptyMon Dec 27, 2010 5:37 pm

Prijavu podnesite ovde evo kako se to radi :
Naslov: Admin ili slot naglasite sta zelite!
Ime :
Nick :
Godište :
Grad, država :
Msn kontakt :
Koliko dugo igraš na Kill or be Killed serverima :
Jesi li ranije bio admin, ako jesi gde si bio i koliko vremena :
Sta zelis admina ili slot?
Zašto želish admina ili slot ? :
Reci nešto o sebi :

- Da bi ste konkurisali za admina na Public-u potrebno je :

1. Budete redovni na forumu.
2. Budete redovni na serveru(oko 50 - 100 sati)
3. Da imate vise od 15 godina.
4. Da imate iskustva sa amx-om
5. Da se zrelo ponasate na serveru i forumu

Ako vasa prijava nije potpuna biće obrisana. Ukoliko vasa prijava bude zanimljiva Head-adminu , bićete kontaktirani!

U konkursu za admine ili slot postuju samo admini Kill or be Killed servera! Igrač koji je podneo zahtev za admina ili slot ne mora da se zahvaljuje svakom adminu ponaosob kada ga podrži ili mu da plus. Sačekace odgovor head admina..

Da bi se prijavili za admina / slot potrebno je new topic da otvorite i prijavite !!!


omcho: komentar modifikovan dana: Sun Jan 09, 2011 9:11 pm; prepravljeno ukupno 1 puta (Reason for editing : New Topic)
Na vrh Go down
http://skyline-cs.fanbb.net
Digicha0s

avatar


Broj komentara : 1
KOBK Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-12-27

Konkurs za Admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za Admina   Konkurs za Admina EmptyMon Dec 27, 2010 7:53 pm

Ime : Bernard
Nick : Digicha0s
Godište : 93
Grad, država :glamoc
Msn kontakt : benomsi@hotmail.com
Koliko dugo igraš na Kill or be Killed serverima : igram 2 tjedna a igro sam i prije dok ga niste prodali srbima...
Jesi li ranije bio admin, ako jesi gde si bio i koliko vremena : bio sam na puno malih servera
a na vecim kao sto su terra net , jedite kod joa i jeger bar
Sta zelis admina ili slot? : zelim vip admina jer se na serveru spominje da se ovde reg za vip admina....
Zašto želish admina ili slot ? : zelim vip admina jer se spamm na serveru da se mogu prijavit
Reci nešto o sebi : CS IGRAM 6 GODINA SA PREKIDOM OD 1 GODINU.. znam sav amx i sto treba i sto netreba eto toliko Very Happy
P.S mozda me neznate jer sam igro pod razlicitim nickovima.



Sacekaj dok se prijavi bar 10 Igraca ! !!! Kontakt MSN: kobk@fender-hosting.com

ODBIJEN NOVI TOPIC OTVORI PRIJAVI SE !!!




omcho: komentar modifikovan dana: Sun Jan 09, 2011 9:14 pm; prepravljeno ukupno 3 puta (Reason for editing : F3nd3R)
Na vrh Go down
h0rdas

avatar


Broj komentara : 1
KOBK Points : 1
Reputation : 0
Join date : 2011-01-02

Konkurs za Admina Empty
KomentarNaslov komentara: pozzz   Konkurs za Admina EmptySun Jan 02, 2011 7:32 pm

Naslov: Admin
Ime : Ermin Hz Kico
Nick : h0rdas
Godište : 92
Grad, država : Gornji Vakuf-Uskoplje,BiH
Msn kontakt : habonlee@gmail.com...al fb mi je Ermin Hz Kico
Koliko dugo igraš na Kill or be Killed serverima : 15 dana
Jesi li ranije bio admin, ako jesi gde si bio i koliko vremena : Bio sam i admin i head admin....Admin sam bio na dosta ser pa ako bude trebalo nabrojat cu vam..a head sam bio na SLB gamingu i BUG HQ gamingu....oba gaminga su prodana i tako da nisam head...a bio sam jedan od osnivaca...to su 2 najpoznatija sad a bio sam na jos par servera head..inace to su ser od mojih jarana...
Sta zelis admina ili slot? admina
Zašto želish admina ili slot ? : Admina uvjek zelim iz istog razreda,da se smanje citeri na ser...
Reci nešto o sebi :Vece sam se predstavio...Maturant sam elektrotehnicke skole u Bugojnu,smjer automatika i informatika...Cs igram veci duzi niz godina...solidan sam igrac...et sad sam na raspustu pa cu bit online na cs najmanje 5h svaki dan...takodje igram i ikariam na bos. ser svijet beta i gama...toliko za sad od mene..ako sta bude trebalo pisite na msn i fb...
lijep pozzz


Sacekaj dok se prijavi bar 10 Igraca ! !!! Kontakt MSN: kobk@fender-hosting.com

ODBIJEN NOVI TOPIC OTVORI PRIJAVI SE !!!



Na vrh Go down
Na[1]D

avatar


Broj komentara : 8
KOBK Points : 21
Reputation : 0
Join date : 2011-01-07

Konkurs za Admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za Admina   Konkurs za Admina EmptyFri Jan 07, 2011 2:54 am

Prijavu podnesite ovde evo kako se to radi :
Naslov: Admin ili slot naglasite sta zelite!
Ime : Naid Jamak
Nick : Na1D. , Na[1]D.- kako kad Very Happy
Godište : 1.10.1996
Grad, država : Ilijas / Bosna
Msn kontakt : naid_killer@hotmail.com
Koliko dugo igraš na Kill or be Killed serverima : igram od pocetka novo i igro sam na starom Very Happy
Jesi li ranije bio admin, ako jesi gde si bio i koliko vremena : auu evo : ultimate extreme knife par mjeseci , ultimate extreme dm pola mjeseca , ultimate extreme dr 1 mjesec , shark nesto pub xD 2 mjeseca , shark .. dm 2 mjeseca , shark .. dr 2mjeseca , ex yu knife 1.5 mjesec i jos dosta servera al se ne sjecam imena Very Happy
Sta zelis admina ili slot? Admin
Zašto želish admina ili slot ? : Pa zelim da pomognem oko servera , redovan sam i hocu naravno da banujem dosta citera :p
Reci nešto o sebi : auu , Zovem se Naid Jamak , zivim u bosni ( ilijas ) , idem u 8 razred nikakav sam ucenik hahaha Razz ,najdraze mape , dd2 , train , inferno ,dd2x2 , najdraze oruzije , emka , kalash ,dgl , usp , glock , cs igram 6 godina sa manjim stankama. I eto tako to ljudi vidimo se na serveru Wink))


Sacekaj dok se prijavi bar 10 Igraca ! !!! Kontakt MSN: kobk@fender-hosting.com

ODBIJEN NOVI TOPIC OTVORI PRIJAVI SE !!!
Na vrh Go down
WhispeR^^

WhispeR^^


Broj komentara : 4
KOBK Points : 10
Reputation : 0
Join date : 2011-01-09

Konkurs za Admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za Admina   Konkurs za Admina EmptySun Jan 09, 2011 3:35 pm

Ime : Samir Mujic
Nick : WhispeR^^
Godište : 94
Grad, država : Zenica/Bosna
Msn kontakt : samir_mujic994@hotmail.com
Koliko dugo igraš na Kill or be Killed serverima :Pa ne bas toliko vremena jer nisam znao za njih,ali sada igram redovno
Jesi li ranije bio admin, ako jesi gde si bio i koliko vremena : Heh....pa naravno da sam bio,prvo sam bio na jednom od najboljih servera Venera-Gamig pa sam po tom srw sada dao i ime klana,pa na Bih-Netu,YPG,Heineken i jos mnogi a imao sam i svoja dva servera koja sam zatvorio....na svakom serveru sam imao najmanje 3 mjeseca admina
Sta zelis admina ili slot? Admina
Zašto želish admina ili slot ? :Pa zato sto zelim da olaksam rad servera da pomognem i naravo da bude sto manje citera.ali ne tako da ih banam stalno jer cu tako isprazniti server treba znati razliku izmedju citera i pro igraca
Reci nešto o sebi :Pa imam 17 godina,CS obozavam igram dnevno 10 h,CS vec igram 4-5 godina,AMX komande poznajem vise nego iko....xD


Sacekaj dok se prijavi bar 10 Igraca ! !!! Kontakt MSN: kobk@fender-hosting.com

ODBIJEN NOVI TOPIC OTVORI PRIJAVI SE !!!
Na vrh Go down
Sponsored content





Konkurs za Admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Konkurs za Admina   Konkurs za Admina Empty

Na vrh Go down
 
Konkurs za Admina
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Konkurs za admina!
» Konkurs za Admina
» Scawdly - KONKURS
» Pohvale Admina !
» Zalbe na admina !

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
.:Sky Line Community:. :: ● Sky Line™ Serveri ● :: .:Sky Line Public Headquarters-
Idi na: