.:Sky Line Community:.
admin Loogoo2
.:Sky Line Community:.
admin Loogoo2
.:Sky Line Community:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 admin

Go down 
AutorPoruka
spR

spR


Broj komentara : 18
KOBK Points : 24
Reputation : 0
Join date : 2011-01-22
Age : 27
Mjesto : Makedonija / Skopje

admin Empty
KomentarNaslov komentara: admin   admin EmptySat Jan 22, 2011 10:06 pm

Ime : Antonio
Nick : spR <3 Frose Smile
Godište : 14
Grad, država : Makedonija / Skopje
Msn kontakt : tonka-inter@hotmail.com
Koliko dugo igraš na Kill or be Killed serverima : pa 2 dana ali aktivno ( na pub ) .. igrao sam i pred ovaj .. msm na stari kobk
Jesi li ranije bio admin, ako jesi gde si bio i koliko vremena : bio sam na stari kobk admin .. 1 mesec mozda
Sta zelis admina ili slot? - Zelim admin
Zašto želish admina ili slot ? : epa onako da odzavam server da ne bude sa citeri
Reci nešto o sebi : sta da kazem omg xD eo igram 3 god cs aktivno ii to Very Happy

- Da bi ste konkurisali za admina na Public-u potrebno je :

1. Budete redovni na forumu.
2. Budete redovni na serveru(oko 50 - 100 sati)
3. Da imate vise od 15 godina. - steta Sad
4. Da imate iskustva sa amx-om - imam iskustvo naravno
5. Da se zrelo ponasate na serveru i forumu - zrelo se ponasam cak ne ni pisem kada igram ... cutim vise Very Happy

Ako vasa prijava nije potpuna biće obrisana. Ukoliko vasa prijava bude zanimljiva Head-adminu , bićete kontaktirani!

U konkursu za admine ili slot postuju samo admini Kill or be Killed servera! Igrač koji je podneo zahtev za admina ili slot ne mora da se zahvaljuje svakom adminu ponaosob kada ga podrži ili mu da plus. Sačekace odgovor head admina..
Na vrh Go down
 
admin
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Admin - WhispeR^^

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
.:Sky Line Community:. :: ● Sky Line™ Serveri ● :: .:Sky Line Public Headquarters-
Idi na: