.:Sky Line Community:.
Admin - WhispeR^^ Loogoo2
.:Sky Line Community:.
Admin - WhispeR^^ Loogoo2
.:Sky Line Community:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Admin - WhispeR^^

Go down 
2 posters
AutorPoruka
WhispeR^^

WhispeR^^


Broj komentara : 4
KOBK Points : 10
Reputation : 0
Join date : 2011-01-09

Admin - WhispeR^^ Empty
KomentarNaslov komentara: Admin - WhispeR^^   Admin - WhispeR^^ EmptyMon Jan 10, 2011 12:30 pm

Ime : Samir Mujic
Nick : WhispeR^^
Godište : 94
Grad, država : Zenica/Bosna
Msn kontakt : samir_mujic994@hotmail.com
Koliko dugo igraš na Kill or be Killed serverima :Pa ne bas toliko vremena jer nisam znao za njih,ali sada igram redovno
Jesi li ranije bio admin, ako jesi gde si bio i koliko vremena : Heh....pa naravno da sam bio,prvo sam bio na jednom od najboljih servera Venera-Gamig pa sam po tom srw sada dao i ime klana,pa na Bih-Netu,YPG,Heineken i jos mnogi a imao sam i svoja dva servera koja sam zatvorio....na svakom serveru sam imao najmanje 3 mjeseca admina
Sta zelis admina ili slot? Admina
Zašto želish admina ili slot ? :Pa zato sto zelim da olaksam rad servera da pomognem i naravo da bude sto manje citera.ali ne tako da ih banam stalno jer cu tako isprazniti server treba znati razliku izmedju citera i pro igraca
Reci nešto o sebi :Pa imam 17 godina,CS obozavam igram dnevno 10 h,CS vec igram 4-5 godina,AMX komande poznajem vise nego iko....aa doveo sam 8 igraca usput da kazem....xD
Na vrh Go down
omcho of ADMINISTRATOR

avatar


Broj komentara : 29
KOBK Points : 32
Reputation : 0
Join date : 2010-12-27
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

Admin - WhispeR^^ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Admin - WhispeR^^   Admin - WhispeR^^ EmptyMon Jan 10, 2011 4:13 pm

Obavjesticemo te za admina...
Na vrh Go down
http://skyline-cs.fanbb.net/
 
Admin - WhispeR^^
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» admin

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
.:Sky Line Community:. :: ● Sky Line™ Serveri ● :: .:Sky Line Public Headquarters-
Idi na: