.:Sky Line Community:.
Scawdly  -  KONKURS Loogoo2
.:Sky Line Community:.
Scawdly  -  KONKURS Loogoo2
.:Sky Line Community:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Scawdly - KONKURS

Go down 
AutorPoruka
aligator

aligator


Broj komentara : 2
KOBK Points : 6
Reputation : 0
Join date : 2011-01-11

Scawdly  -  KONKURS Empty
KomentarNaslov komentara: Scawdly - KONKURS   Scawdly  -  KONKURS EmptyWed Jan 19, 2011 12:24 am

Ime : Arman
Nick : Scawdly
Godište : 1994
Grad, država : Srebrenik,BiH
Msn kontakt : arman_213@hotmail.com
Koliko dugo igraš na Kill or be Killed serverima : Igrao sam na starom Kill or be Killedu,a na ovim novim serverima igram sedmicu !
Jesi li ranije bio admin, ako jesi gde si bio i koliko vremena : Bio sam admin na mnogo servera i onih lamerskih i onih poznatijih!.Imao sam svoje servere BHGAMING i Red Rain.Evo nekoliko servera na kojima sa bio admin : SPIN alfa,Brijesnica pub 1,Koliba Big,Skillnet,Jedite kod Joa(tu sam bio u ranim fazama servera)
Sta zelis admina ili slot : zelim admina !
Zašto želish admina ili slot ? : Zelim admina iz prostog razloga jer vidim da mnogi playeri imaju admine pa bih i ja zelio postati jedan od njih.Vidim da je dobar server ako bi ja postao admin garantujem vam da bi server se pojacao i bio jedan od jacih u regiji.
Reci nešto o sebi : Zovem se Arman.Iz Srebrenika sam.Redovan sam na forumu isto tako i na serveru,imam vise od 15 godina.Amx imam u malom prstu isto tako i gpanel i web ftp.To je bilo o meni ukratko !
Na vrh Go down
 
Scawdly - KONKURS
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Konkurs za Admina
» Konkurs za Admina
» Konkurs za admina!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
.:Sky Line Community:. :: ● Sky Line™ Serveri ● :: .:Sky Line Public Headquarters-
Idi na: